Den: Středa
Rok: 2017

Svátek má: Oleg

EU peníze školám

Ve školním roce 2011 - 2012  a 2012 - 2013 jsme díky projektu „EU peníze školám“ mohli vybavit naši školu interaktivní technikou, zpestřit žákům výuku novými pomůckami a pracovními listy. Nedílnou součástí projektu je i zabezpečení prevence sociálně patologických jevů a rizikového chování dětí. Oslovili jsme proto o. s. Johan, které se zabývá netradičními preventivními programy založenými na dramatizaci příběhů a sdělení formou zážitku. Struktura a plán programu je vytvořen tak, aby nedošlo k závažnějšímu zameškání učiva. Žáci II. stupně budou pracovat po tři dny v tříhodinových blocích společně s lektory sdružení. V průběhu I. pololetí letošního školního roku budou takto podpořeny 6. – 8. ročníky. Na deváté třídy čekají bloky preventivních aktivit až ve druhém pololetí. Společně s občanským sdružením spolupracují i výchovná poradkyně školy a metodička minimální prevence, které společně s lektory sestavily tématický plán realizovaných akcí. Akce jsou pro školu připraveny na míru dle jejích potřeb a priorit.

EU peníze školám

Barevný letáček "EU peníze školám" (PDF, 502 kB)

Šablona III-2

O projektu